لطفاً تا بارگزاری کامل صفحه صبر کنید.
پرتال مشتریان
آخرین اخباری دنیای فناوری

موتور جستجوگر (مشابه گوگل)

 

اسکریپت جستجوگر حرفه ای مشابه گوگل(کد نویسی اختصاصی و بدون واسطه با پایگاه داده مجزا و داخلی بدون استفاده از سایت های جانبی)

تصویر صفحه اصلی موتور به زبان انگلیسی

اسکریپت موتور جستجوگر SiteDev قدرتی عجیب در پوش اطلاعات را دارد، این موتور با استفاده از خزنده های خود اقدام به جمع آوری وب سایت ها و صفحات آنها از سطح نت خواهد نمود.

این خزنده قادر است تا اکثر محتویات وب سایت را ثبت نماید و در خروجی های خود نشان دهد.

- جستجوی کلمه به کلمه در محتوای سایت ها

- جستجوی متمرکز

- قدرت تشخیص تمامی زبان های دنیا (واکنش های مختلف با زبان ها مختلف از لحاظ نمایش خروجی ها به صورت چپ چین و راست چین)

قدرت دسته بندی تمامی لینک های یک سایت (بدون لحاظ کردن زمان ثبت) در یک پیوند و نمایش در یک زیر مجموعه و ... تنها برخی از امکانات بی شمار این پویشگر قدرتمند می باشد.

سرعت عجیب و قابل توجه در پیدا کردن وب سایت ها بدون دخالت انسانی (در روز بیش از چند صد وب سایت را ثبت و اطلاعات آنها را در خروجی نشان می دهد، این تعداد از 1000 سایت تا چند میلیون سایت در روز متغیر خواهد بود و تماماً به قدرت سرور و سایت شما بستگی خواهد داشت.

تمامی کدنویسی وب سایت توسط مدیران SiteDev صورت گرفته ....

جهت دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر در پنل SiteDev.ir عضو شده و توسط سیستم تیکت حرفه ای سایت با مدیران سایت در تماس باشید.

 

توجه : این موتور یک Meta Search Engine نیست که توسط موتور های جستجوگر دیگر به حیاط خود ادامه دهد، بلکه تمامی اطلاعات این موتور توسط عنکبوت داخلی خودش پویش شده و به صورت مداوم بروزرسانی می شود، حتی می توان عنوان این موتور را که یک عنوان خواص است در انجمن ها تعریف و در زمان خزش اطلاعات انجمن خروجی متناسب را نشان داد (عنوان این خزنده توسط کاربر قابل تعریف خواهد بود، این عنوان کاملاً اختصاصی بوده و در پشت پرده برای وب سایت هایی که پویش می شوند توسط متد های خواصی قابل بهره برداری خواهد بود.)

این پویشگر هوشمند تمامی خزش های خود را در پایگاه داده خود جمع آوری و در جستجو های خود لحاظ خواهد کرد، در نتیجه هیچ گونه وابستگی به هیچ موتور جستجو و یا وب سایت خواصی نخواهد داشت.